12148/54
Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
Jacqueline. Usign. Litografi, trykt 1957 af Mourlot. Motiv mål 42×26. Rammemål 66×49,5. Indrammet.
Småskrammer på ramme, ellers perfekt stand
Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021
Vurdering
Hammerslag