12148/​54

Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)

Jacqueline. Usign. Litografi, trykt 1957 af Mourlot. Motiv mål 42×26. Rammemål 66×49,5. Indrammet.

Småskrammer på ramme, ellers perfekt stand

Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK