1921/1580
Engelsk serveringsbakke af sortlakeret papmaché, dekoreret i farver og guld med blomster. 19. årh.s slutning. L. 62. B. 49.
Afskalninger og afslag på kant. Ridser og mærker.
Varia, 23. maj 2019
Vurdering
Hammerslag