12148/93
Axel Bredsdorff (f. Birkerød 1883, d. Randers 1947)
Portræt af en pige. Sign. Axel Bredsdorff 1924. Olie på lærred. Rammemål 50×47.
Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud