12039/113
Samling pander samt lille gryde med låg, af kobber og stål, Polaris. H. hhv. 6, 6, 6, 8 Diam. hhv. 9, 14, 23, 27. (5)
Brugsspor. Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud