2125/​509

Lise Malinovsky (f. København 1957)

Betitlet. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 115×140.

Original stand.

Moderne kunst og design, 22. juni 2021

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag

15.500 DKK

15.500 DKK
15.000 DKK