1426/1271
Topas-, ametyst- og citrinarmbånd af hvidguldsforgyldt sterlingsølv prydet med talrige topaser, ametyster og citriner på i alt ca. 23,50 ct. L. ca. 17,5 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 25. juni 2014
Vurdering
Hammerslag
12 bud