2439/1742
Mogens Lohmann (f. København 1918, d. 1985)
“Komposition A.IX”, 1980. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 73×92.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
36 bud