2008/316
Oval Regency bakke af mahogni, indlagt med konkylieskal, på senere stel af mahogni. Bakke 19. årh. Stel 20. årh. H. 59. L. 69. B. 46.
Mindre brugsslitage, herunder enkelte ridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
25 bud