2435/​42

Kinesisk Kang bord af hardwood, sarg udskåret med ornamentik. Ca. 1900. H. 35. L. 93. B. 62.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Falmet. Revner i pladen.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?