1821/537
Knud Nielsen (f. Fredensborg 1916, d. Vindelev 2008)
Komposition. Sign. Knud N. Olie på lærred. 30×100.
Original stand. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 22. maj 2018
Vurdering
Hammerslag