2436/613
Carlo Rosberg (f. København 1902, d. Vanløse 1994)
Havneparti, 1959. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 33×46.
Behov for en let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 3. september 2024
Vurdering
Hammerslag