Viktor Storjord (, 20. årh.)
“George'”. Sign. på bagsiden Victor Storjord 2006, 1/3. Fra serien “Images of Innocence”. C-print i farver. Lysmål 99×99.
Udstillet: “I skumringen”, Galleri Larm, København, 2006.
Mindre håndteringsmærker på rammen. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
22 bud