2423/114
Ubekendt dansk kunstner, 20. årh.
Portrætbuste af kvinde med opsat hår. Sign. EP. Bemalet keramik. H. 21.
Mindre overflade mærker og ridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. juni 2024
Vurdering
Hammerslag