905/719
André Marfaing (f. Toulouse 1925, d. Paris 1987)
Uden titel. Sign. Marfaing 74. Ref: Aout. 74.21. Photo: D.424. Olie på lærred. 61×50.
Proveniens: Galerie Ariel, Galerie Birch, København, 1975.
Malerier og skulpturer, 7. december 2021
Vurdering
Hammerslag