2040/299
Et par lysestager med stammer af rødbroget marmor, ioniske kapitaler og baser af messing. 20. årh. H. 37. (2)
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag