2031/608
Frank Hammershøj (f. Assens 1940, d. 2013)
Parti fra Færøerne. Sign. F. H. Olie på masonit. 55×76.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud