1635/107
Fransk lysekrone af bronze støbt med seks svungne arme. Louis XVI form, 20. årh.s første halvdel. H. 70. Diam. 53.
Borret til el. Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 29. august 2016
Vurdering
Hammerslag