2124/44
Et par bakker af messing med svejfede og gadronerede faner, den ene graveret med tedrikkende personer. På senere stel af sortmalet og guldstafferet træ. Bakker 18. årh. Stel 20. årh. H. 60. L. 64. B. 48. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Bakker med reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
33 bud