“Brauner” Trolley i Mole Scotchgrain canvas og med cognacfarvet læderkanter med udtageligt håndtag, lynlås, hængelås, tilhørende nøgler, to yderrum og skotskternet foer. H. ca. 46 cm. L. ca. 35 cm. B. ca. 18 cm. Toilettaske og clutch i Mole Scotchgrain canvas og cognacfarvet læderkanter med lynlås og hver med ét stort rum. H. ca. 14×18 cm. L. ca. 14–35×33 cm. B. ca. 12×7 cm. Håndtaske fra Longchamp i cognacfarvet canvas og lærred medfølger. H. ca. 25 cm. L. ca. 30–45 cm. B. ca. 20 cm. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. En enkelt Mulberry knap på Trolleyen mangler. Der er op til flere plamager i toilettasken. Longchamptasken fremstår med huller og slidmærker.
Smykker, 18. marts 2015
20 bud