1834/​748
Dansk maler, 20. årh.: “Arc de Triomphe, Paris”. Sign. H. Bendix. Olie på lærred. 37×54.

Be­skriv­el­se

“Arc de Triomphe, Paris”. Sign. H. Bendix. Olie på lærred. 37×54.

Behov for let overfladerensning.

Moderne kunst og design, 21. august 2018

Moderne malerier

Transport

Dette emne kan sendes til USA for 690 kr., forudsat den endelige pris ikke overstiger 30.000 kr.

Skift land / Læs mere →

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

800 kr.

Budhistorik

800 kr.
750 kr.