1834/​748
Dansk maler, 20. årh.: “Arc de Triomphe, Paris”. Sign. H. Bendix. Olie på lærred. 37×54.

Be­skriv­el­se

“Arc de Triomphe, Paris”. Sign. H. Bendix. Olie på lærred. 37×54.

Behov for let overfladerensning.

Moderne kunst og design, 21. august 2018

Moderne malerier

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

800 kr.

Budhistorik

800 kr.
750 kr.