2440/269
Laurits Schmidt-Nielsen (f. Randers 1879, d. sst. 1952)
Den tilsandede kirke, Skagen. Sign. L. Schmidt-Nielsen 1935. Olie på lærred. 56×79.
Vurdering
Hammerslag
901466 (Autobud) | ||
1100755 | ||
901466 |