2115/888
Svensk design
Cirkulært spejl af messing. Model 131. Udført og mærket hos Glasmäster Markaryd, Sverige. Diam. 32.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|