2014/1221
Et par “Karisma” ørestikker af sterlingsølv samt tre par vedhæng i form af polerede koralperler, Tahiti kulturperler samt stjerner af oxyderet sterlingsølv. L. ca. 6,5 cm. (8)
Æske medfølger. En lås mangler.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 1. april 2020
Vurdering
Hammerslag
25 bud