1820/230
Ubekendt maler, ca. 1900
To kvinder ved et vandfald. Sign. Hilaire, Paris 1904. Olie på lærred. 73×55.
Behov for let overfladerensning. Undersøgt i ramme bag glas.
Vurdering
Hammerslag