2439/1819
Kai Lyngfeldt Larsen (f. 1919, d. 1976)
Sæt på 10 armstole med stel af kirsebær. Sæde betrukket med patineret, brunt skind. Udført hos Søborg Møbler. (10)
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Skind med pletter, slitage og krakeleringer.
Vurdering
18 bud
1165128 | ||
909524 (Autobud) | ||
1165128 | ||
909524 (Autobud) | ||
1165128 | ||
909524 (Autobud) | ||
1165128 | ||
909524 (Autobud) | ||
1165128 | ||
909524 | ||
1165128 | ||
804508 (Autobud) | ||
1165128 | ||
804508 (Autobud) | ||
1165128 | ||
804508 | ||
998291 | ||
804508 |