2439/1641
Tysk bakke af sterlingsølv, rektangulær form med afrundede hjørner. 20. årh. Vægt 1334 g. 30,5×43,5 cm.
Dette emne handles i fuldmoms
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Fra
i
Vurdering
19 bud
899542 (Autobud) | ||
1083952 | ||
899542 (Autobud) | ||
1083952 | ||
899542 (Autobud) | ||
1083952 | ||
899542 (Autobud) | ||
1083952 | ||
899542 (Autobud) | ||
1049416 | ||
899542 (Autobud) | ||
1049416 | ||
899542 (Autobud) | ||
1049416 | ||
899542 (Autobud) | ||
1049416 | ||
899542 (Autobud) | ||
1049416 | ||
899542 |