12032/128
Kakadue. Figur af porcelæn dekoreret i krakele glasur. Royal Copenhagen. H. 18.
Defekt, mangler spidsen af kammen.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag