12115/64
S. C. Bjulf (f. Løgstør 1890, d. Roskilde 1958)
Fiskere på stranden. Sign. Bjulf. Olie på lærred. 44×55. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag