2431/668
Niels Bjerre (f. Lemvig 1864, d. Frederiksberg 1942)
Sommerlandskab ved en fjord. Sign. N.B. 1930. Olie på lærred. 56×67.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 30. juli 2024
Vurdering
Hammerslag
15 bud