2311/​694

Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945)

“Æg, som....”. Sign. monogram 2020. Olie på plade. 23×30.

Moderne kunst og design, 14. marts 2023

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

2.600 DKK

2.600 DKK
2.500 DKK