2435/95
Svensk rokoko spejl i ramme af forgyldt træ, bagsiden med inskription med blæk. Sign. Oluf Westerberg, Stockholm. 18. årh.s midte. H. 79. B. 35.
.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering