2435/​95

Svensk rokoko spejl i ramme af forgyldt træ, bagsiden med inskription med blæk. Sign. Oluf Westerberg, Stockholm. 18. årh.s midte. H. 79. B. 35.

.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?