12127/​133

Serveringsbakke af jern, dekoreret med romantisk landskab med borgruin, omgivet af forgyldt bort. Siderne med greb. 19. årh. 55×75,5.

Brugsspor, ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 8. juli 2021

Vur­dering

1.000–2.000 DKK

Hammerslag

800 DKK

(Autobud) 800 DKK
750 DKK
(Autobud) 700 DKK
650 DKK
(Autobud) 600 DKK
550 DKK
500 DKK