12127/133
Serveringsbakke af jern, dekoreret med romantisk landskab med borgruin, omgivet af forgyldt bort. Siderne med greb. 19. årh. 55×75,5.
Brugsspor, ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 8. juli 2021
Vurdering
Hammerslag