2425/773
Hans Øllgaard (f. København 1911, d. sst. 1969)
Landskab med to kvinder. Sign. monogram. Olie på lærred. 116×147.
Krakeleringer.
Moderne kunst og design, 18. juni 2024
Vurdering
Hammerslag