11947/16
Cort Jacobsen (f. København 1911, d. 1967)
Cirkusarena med klovn. Sign. Cort 57. Olie på plade, 30×19. Rammemål 41×29. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag
10 bud