2144/1204
Camébroche af 14 kt. guld prydet med udskåret camé i form af kvindehoved. L. 5,8 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nålen er af metal.
Smykker og Fashion, 3. november 2021
Vurdering
Hammerslag
35 bud