2045/364
Et par franske lampetter af forgyldt bronze hver med to lysarme. Louis XVI form, 19. årh.s slutning. H. 43. B. 33. (2)
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud