2118/1003
Jo Hammerborg (f. 1920, d. 1982)
“Medio”. Et par pendler med skærme af messingcoated aluminium. Udført hos Fog & Mørup. H. 17. Diam. 32. (2)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|