2119/387
William Stuhr (f. Aalborg 1882, d. Skagen 1958)
Portræt af en kvinde. Sign. Will. Stuhr 08(?). Olie på malepap. 33×24,5.
Krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
45 bud