2149/8583
Jaroslav Setelik (f. Tibor 1881, d. Prag 1955)
Udsigt over Prag. Sign. Jaroslav Setelik. Olie på lærred. 64×75.
The canvas could need tightening. In need of cleaning.
Russisk tema, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag