2140/361
Syv pibeknager af bejdset træ, tobakskrukke samt diverse pibetilbehør. 19.-20. årh. L. 23–71. (13)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte afslag og defekter.
Ældre malerier, møbler og varia, 4. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud