2115/606
Ivan Jenson (f. 1962)
Komposition med ansigter. Sign. Ivan Jenson. Olie på papir. Bladstørrelse 56×72.
Undersøgt i ramme. Enkelte trykfolder langs kanten.
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Vurdering
Hammerslag