2413/9076
Et par franske Napoleon III stager af patineret og forgyldt bronze, stammer udformede som kvinder iført klassiske gevandter, base af rødbroget marmor. 19. årh. H. 37 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag