1831/160
Kinesisk skab af bemalet og udskåret træ. Rester af forgyldning. 20. årh.s første halvdel. H. 122. B. 90. D. 48.
Brugsslitage. Småskader.
Ældre malerier og møbler, 30. juli 2018
Vurdering
Hammerslag