12120/311
Boconcept. Spisebord af fineret og lakeret MDF og stål, forsynet med indbygget udtræksfunktion. Model Bari. H. 74 B. 91,5 L. 183/264.
Almindelig brugspatina, herunder nogle ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 20. maj 2021
Vurdering
Hammerslag