12120/​311

Boconcept. Spisebord af fineret og lakeret MDF og stål, forsynet med indbygget udtræksfunktion. Model Bari. H. 74 B. 91,5 L. 183/264.

Almindelig brugspatina, herunder nogle ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 20. maj 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag