1349/87
Dansk maler, 19. årh.
Portræt af prins Frederik (VII) af Danmark. 45×36. U.r.
Mindre krakeleringer. Retoucheringer. To reparation/lap på bagsiden.
Ældre malerier og møbler, 2. december 2013
Vurdering
Hammerslag