1907/507
Kari Svensson (f. Torshavn 1954)
“Glimt”. Sign. KS- samt på bagsiden KS- 13. Olie på lærred. 180×200. U.r.
Moderne kunst og design, 12. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
14 bud