1245/821
Thor Lindeneg (f. København 1941)
Surrealistisk komposition med fugl og skjorte. Sign. Thor Lindeneg, 89. Olie på lærred. 73×60.
Moderne kunst og design, 6. november 2012
Vurdering
Hammerslag
17 bud