1950/538
Gunnar Møller (f. København 1946, d. sst. 1991)
Komposition med fugle. Sign. GM - 75. Olie på lærred. 100×100.
Krakeleringer. To trykmærker.
Moderne kunst og design, 10. december 2019
Vurdering
Hammerslag