2043/285
Fransk barokform alterstage af forgyldt bronze, trepas base hævet på tre lave i fødder udformede som dyrepoter. 19/20. årh. H. 70,5 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag